Výsledek aukce

29. aukce - Asijské umění

IDNázevOdhadLimittop nabídkaDetail
307/6083 8 čínských dřevořezových reprodukcí 8 čínských dřevořezových reprodukcí 600.00 (EUR) 180.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
279/6128 Akvarel s námětem postav šintoistické mytologie Akvarel s námětem postav šintoistické mytologie 500.00 (EUR) 400.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
280/6141 Akvarel v montáži svitkového obrazu, dvě krásky na loďce pod vrbami Akvarel v montáži svitkového obrazu, dvě krásky na loďce pod vrbami 800.00 (EUR) 650.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
290/6205 Akvarel v montáži svitku s motivem šintoistického božstva Akvarel v montáži svitku s motivem šintoistického božstva 800.00 (EUR) 600.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
379/6257 Apsara Apsara 2 000.00 (EUR) 800.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
360/6125 Božstvo Božstvo 600.00 (EUR) 500.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
367/6163 Božstvo bohatství Kubéra (Shambala) Božstvo bohatství Kubéra (Shambala) 3 600.00 (EUR) 3 000.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
383/6081 Božstvo dlouhého věku s dítětem, řezba v bílém jadeitu. Božstvo dlouhého věku s dítětem, řezba v bílém jadeitu. 900.00 (EUR) 650.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
413/6179 Bronzová nádobka ve formě archaické vázičky Bronzová nádobka ve formě archaické vázičky 450.00 (EUR) 380.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
355/6109 Buddha Bhaišadžajaguru Buddha Bhaišadžajaguru 1 000.00 (EUR) 800.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
362/6150 Buddha Šakjamuni Buddha Šakjamuni 1 800.00 (EUR) 1 400.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
371/6210 Buddha Šakjamuni Buddha Šakjamuni 1 500.00 (EUR) 1 000.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
372/6211 Buddha Šakjamuni Buddha Šakjamuni 1 800.00 (EUR) 1 500.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
361/6149 Buddha Vajročana Buddha Vajročana 2 500.00 (EUR) 2 000.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
425/6220 Císařská smaltovaná miska Císařská smaltovaná miska 5 000.00 (EUR) 2 000.00 (EUR)3 300.00 (EUR)prodánoDETAIL
364/6158 Congkhapa Congkhapa 1 200.00 (EUR) 1 000.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
375/6214 Congkhapa Congkhapa 500.00 (EUR) 200.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
444/6177 Cuba, Bušú džú Masajoši Cuba, Bušú džú Masajoši 500.00 (EUR) 300.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
321/6152 Čajová konvička Čajová konvička 450.00 (EUR) 380.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL
300/6249 Čína 19. stol.: Dva červení ptáčci nad chryzantémou Čína 19. stol.: Dva červení ptáčci nad chryzantémou 40.00 (EUR) 10.00 (EUR)0.00 (EUR)nevydraženoDETAIL