ID : 1332

Beduíni v poušti, Jaroslav Háša

Popis: Olej na měděné desce, signován vpravo dole "HášaJaroslav", Háša Jaroslav(*1890 Prag - + ?), 16x12 cm, rámováno, dobrý stav Stav 2
Odhad: 120.00 (EUR)
Limit: 100.00 (EUR)
top nabídka150.00 (EUR)