ID : 1337

Akt dívky, Stanislav Feikl

Popis: Olej na plátně, podepsán vlevo dole "Feikl St.", Feikl Stanislav (*1883 Dolní Sytová - + 1933 Praha), Čechy,50x66 cm, rámováno Stav 2
Odhad: 600.00 (EUR)
Limit: 450.00 (EUR)
top nabídka500.00 (EUR)