ID : 1393

Barokní vykládaná komoda

Popis: Měkké dřevo dýhované ořechem, vykládaná švestkou, javorem a kořenicí, 18. století, kování patrně pozdější, původní zámky, Rakousko-Uhersko, 120x90x70 cm, lehce poškozená Stav 2-3
Odhad: 3 800.00 (EUR)
Limit: 3 000.00 (EUR)*
Nabídnout vyvolávací cenu[3 000.00* (EUR)]