ID : 3126

Absolventský odznak důstojníků dělostřelecké školy

Popis: Patrně stříbro, částečně zlacené, neznačeno. Šroubovací terčík bez protidesky. Rusko, rozměry 54 x 42 mm. Stav 2
Odhad: 1 500.00 (EUR)
Limit: 1 100.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 100.00 (EUR)]