ID : 3247

Císař František II. na koni

Popis: Barevná litografie částečně ručně kolorovaná, rozměry 19x25 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno. Stav 2
Odhad: 120.00 (EUR)
Limit: 80.00 (EUR)
top nabídka80.00 (EUR)