ID : 3258

Důstojnící na koních, Ludwig Koch

Popis: Akvarel na papíru, sign. vlevo dole "Ludwig Koch" Koch Lidwig (*1866 Vídeň – +1934 Vídeň), Rakousko, 27,5x33 cm, rámováno, zaskleno. Stav 2
Odhad: 600.00 (EUR)
Limit: 450.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[450.00 (EUR)]