porcelán
ID : 3045

Pistole s francouzským křesadlovým zámkem

Popis: Hlaveň oktagonální, brynýrovaná, s hladkým vývrtem, ráže 13,5 mm. Francouzský křesadlový zámek (první záchyt poškozen), zámková deska hladká, nesignovaná. Zbraň celopažbená, pažba z ořechového dřeva zdrsněna lineární řezbou. Kování mosazné, hladké. Nabiják schází. Pravděpodobně Německo, kolem 1800, délka 40 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Stav 2
Odhad: 800.00 (EUR)
Limit: 600.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[600.00 (EUR)]