porcelán
ID : 3053

Dvojka s vnitřními úderníky, J. Nowotný

Popis: Ráže 16/65, v.č. 16902. Hlavně zmístěny vedle sebe, na středové plošině signovány "J. Nowotný Praha". Korálková muška, brynýrování opotřebené. Lutyšská a česká zkušební značka, značeno "Acier Siemens Martin" a "16.9 CHOKE 16.8". Délka hlavní 65 cm, temenní klička na sklopení hlavní, vyhazovač, pojistka, dvě spouště. Kovové části zdobeny rytinami arabesek. Na temenní kličce korunka vykládaná zlatem. Zbraň polopažbená, pažba z kvalitního ořechového dřeva zdobena rybinou. Čechy, kolem 1920, délka 107 cm. Běžné opotřebení. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Zbrojní průkaz a nákupní povolení nezbytné. Stav 2
Odhad: 1 000.00 (EUR)
Limit: 800.00 (EUR)
top nabídka800.00 (EUR)