porcelán
ID : 3087

Kord

Popis: Čepel přímá, trojostrá, v horní polovině zdobena modřením a rytými a zlacenými ornamenty rozvilin a vojenských trofejí. Pod košem značena "F.W" (Frères Weyersberg, Solingen). Rukojeť dřevěná s perleťovými střenkami. Souprava mosazná, zlacená. Hlavice ve tvaru rytířské přilby, zploštělý prutový oblouk koše zdobený plastickým rostlinným ornamentem. Vnější záštitný list s plastickým reliéfem vojenských trofejí a monogramu pod korunou. Pochva chází. Francie, 1. pol. 19. století (1, císařství), délka 98 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Stav 2
Odhad: 800.00 (EUR)
Limit: 600.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[600.00 (EUR)]