porcelán
ID : 3088

Kord pro důstojníky l´Ecole des Mines de Saint Etienne

Popis: Čepel přímá, trojostrá, v horní části ornamentálně zdobena. Rukojeť dřevěná se svisle kanelovanými perleťovými střenkami. Souprava mosazná, zlacená. Zploštělý prutový oblouk koše uprostřed s plastickým reliéfem lví hlavy. Vnější záštitný list s plastickým reliéfem zkřížených kladiv. Pochva kožená, mírně poškozená, kování mosazné. Francie, polovina 19. století, délka 94 cm. Popis: Mgr. Jan Šach, Vojenský historický ústav. Stav 2
Odhad: 800.00 (EUR)
Limit: 560.00 (EUR)
top nabídka560.00 (EUR)