ID : 3249

Erby české šlechty

Popis: Dřevořezy, jeden značený "J.G.K.fc", Erb rodu Nosticů, Schönbornů, Lobkowiczů a hrabat z Reckheimu, patrně Čechy, 18. století, paspartováno, zaskleno, rámováno. Stav 2
Odhad: 50.00 (EUR)
Limit: 20.00 (EUR)
top nabídka20.00 (EUR)