ID : 3251

Konvolut pěti litogafií, rakouští generálové

Popis: Pět litografií, tři z nich signovány "A. Machek": Thiery Freih. de Vaux (k. k. General - Feldzeugmeister), Karl Freih. Mack v. Leiberich (General Feldmarschall - Lientenent), Franz Freih. v. Koller (General Feldmarschall - Lientenent) a dále Heinrich von Schmidt (General Feldmarschall - Lientenent) a Constantin Freih. v. Aspre (Feldmarschall - Lientenent). Rozměry 17x10 cm, paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav 2
Odhad: 150.00 (EUR)
Limit: 100.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[100.00 (EUR)]