ID : 3104

Katana - Sue koto ó suriage

Popis: Sue koto ó suriage katana signovaná Bi...備,(Bizen備前 - zbytek signatury odstraněn krácením čepele), koširae, 16.století. Nagasa: 62 cm. Bizen, škola Osafune (hon zukuri, košizori, čú kissaki, koši no hiraita hamon, sunagaši, mokume hada, minoritní fukure). Koshirae: handači koshirae, šakudó kinkó dži bori sukaši s motiven páru draků ve vlnách (suirjú), zlacení mekki, fuči - kabutógane išime dži oborógin (staré patinované stříbro), šakudó menuki s florálními motivy, namísto cukamaki brokát(nišiki), kawarinuri saja s kaerizuno, šinčú semegane - kodžiri.
Odhad: 4 000.00 (EUR)
Limit: 2 500.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[2 500.00 (EUR)]