ID : 3119

Řád Františka Josefa

Popis: Rytířský kříž. Zlato, smalty, na krožku značený "W.Mayer & Söhne Wien" a puncovní značka (hlava kamzíka). Na vojenské červenobíle šrafované stuze. Stav 2
Odhad: 1 000.00 (EUR)
Limit: 600.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[600.00 (EUR)]