ID : 3121

Řád Františka Josefa

Popis: Rytířský kříž. Zlacený bronz, smalt. Na kroužku značeno "hvězdičkou" pro garanci výměny za zlato v případě vítězství. Na vojenské červenobíle šrafované stuze. V bílém smaltu na přední straně vlasové praskliny. Stav 2
Odhad: 500.00 (EUR)
Limit: 400.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[400.00 (EUR)]