ID : 3717

Čínský závěsný obraz, Generál Kuan Jü

Popis: Malba tuší a barvami na papíru. Generál Kuan Jü ve zbroji. Signováno podpisem a dvěma pečetěmi. Čína, 20. století, rozměry 43 x 65,5 cm. Posoudila PhDr. Zlata Černá, bývalá kurátorka čínského umění Náprstkova muzea v Praze. Stav 2
Odhad: 700.00 (EUR)
Limit: 500.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[500.00 (EUR)]