ID : 3718

Čínský závěsný obraz, Mladý Buddha

Popis: Malba tuší a barvami na papíře. Signováno a se dvěma pečetěmi. Datováno: jaro 54. roku šedesátiletého cyklu (1914). Čína, 1914, rozměry 58 x 130 cm. Sklady a skvrny. Posoudila PhDr. Zlata Černá, bývalá kurátorka čínského umění Náprstkova muzea v Praze. Stav 2
Odhad: 500.00 (EUR)
Limit: 350.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[350.00 (EUR)]