ID : 3727

Alexandr a Timoklea, Sebastiano Ricci (okruh)

Popis: Olej na plátně, patrně studie, nesignováno, 1. pol. 18. století. Rozměry 72 x 58 cm, dobový rám. Restaurováno, rentoaláž. Stav 2
Odhad: 8 000.00 (EUR)
Limit: 6 000.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[6 000.00 (EUR)]