ID : 3778

Čínský závěsný obraz, Příklady konfuciánské oddanosti

Popis: Malba tuší a barvami na papíru, tradičně podlepeno. Příběh z dvaceti čtyř příkladů konfuciánské oddanosti. Chuang Tching-ťien, výsoký úředník, sám vyčistil nočník své staré matky. Signováno apokryfně Tchang Jing. Z rubové strany etiketa - Národní palácové muzeum (故宮博物院) Čínské republiky (中華民國) - historické malířství. Čína, 19. století. Rozměry 41 x 88 cm. Sklady a skvrny. Posoudila PhDr. Zlata Černá, bývalá kurátorka čínského umění Náprstkova muzea v Praze. Stav 2
Odhad: 700.00 (EUR)
Limit: 500.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[500.00 (EUR)]