ID : 3830

Akt s koněm, Milan Kubat

Popis: Olej na sololitu, signováno vpravo dole "KUBAT". Milan Kubat (*1945 - ). Německo, 2. pol. 20. století, rozměry 85 x 70 cm. Stav 2
Odhad: 2 200.00 (EUR)
Limit: 1 800.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 800.00 (EUR)]