ID : 3895

Barokní hrací stůl

Popis: Korpus spočívá na dvou šestibokých balustrovaných sloupech spojených trnoží, ze sloupů vybíhají volutovité nohy. Pravoúhlá stolní deska je dýhovaná ořechem a vykládaná ušlechtilými dřevy a slonovinou. Odnímatelná deska s bohatou hvězdicovou intarzií a vloženou šachovnicí. V prohlubní integrována deska na begamon (vrchcáby). Schránka s vyklápěcími dvířky na figurky a hrací kameny. Původní železné kování. Patrně Rakousko, 1. pol. 18. století, rozměry 96 x 75 x 63 cm. Staré opravy a opotřebení odpovídající stáří. Stav 2
Odhad: 3 000.00 (EUR)
Limit: 1 600.00 (EUR)
top nabídka1 600.00 (EUR)