ID : 3897

Šálek s podšálkem, Míšeň

Popis: Šálek na šesti nožkách v podobě větviček bohatě zdobený plastickým květinovým dekorem a pestrou malbou, zlacený okraj. Značka v podobě zkřížených mečů, Míšeň 1856-1924, výška 7 cm, lehce poškozený. Stav 2-
Odhad: 300.00 (EUR)
Limit: 180.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[180.00 (EUR)]