ID : 3922

Česká krajina, Jaroslav Veris (Zamazal)

Popis: Olej na plátně, signováno vpravo dole "Veris", Jaroslav Veris (Zamazal) (*1900 Vsetín - +1983 Praha), Čechy kolem 1940, rozměry 120 x 90 cm, rámováno. Stav 2
Odhad: 800.00 (EUR)
Limit: 500.00 (EUR)
top nabídka500.00 (EUR)