ID : 3942

Čínská malba

Popis: Tuš a barvy na hedvábí. Leže chytat kapra. Nesignováno. Čína, konec 19. století, rozměry 35 x 30 cm. Stav 2
Odhad: 800.00 (EUR)
Limit: 400.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[400.00 (EUR)]