ID : 5434

Alegorie lovu, Norbert Schrödl

Popis: Olej na dřevě, signováno vpravo dole "Norbert Schrödl 30.IX. 1886" Schrödl Norbert (*1842 Wien-Kronberg - †1912 Taunus). Rakousko 1886, průměr 50 cm, rámováno. Stav 2
Odhad: 2 000.00 (EUR)
Limit: 900.00 (EUR)*
top nabídka1 000.00 (EUR)