ID : 6760

Apokalypsa války, Jan Bauch

Popis: Kvaš na papíru, signováno a datováno vlevo nahoře "Jan Bauch 1925". Bauch Jan (*1898 Praha - †1995 Praha), Praha 1952, rozměry 27 x 31 cm, paspartovno, zaskleno. Stav 2
Odhad: 1 000.00 (EUR)
Limit: 350.00 (EUR)
top nabídka350.00 (EUR)