ID : 6765

12 stříbrných polévkových lžic

Popis: Stříbro, ryzost 800/1000. Vídeňská puncovní značka 1872 - 1922, mistrovská značka "GS" a "GK". Vídeň, konec 19. století, hmotnost 815 g, délka 22 cm. Z majetku rodiny Kokoschkových. Stav 2
Odhad: 500.00 (EUR)
Limit: 250.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[250.00 (EUR)]