ID : 1951

Chebská reliéfní intarzie

Popis: Reliéfní intarzie z různobarevných tvrdých dřev, nesignováno, Čechy, Cheb, kolem 1700, 14x25 cm, rámeček nepůvodní stav 2
Odhad: 500.00 (EUR)
Limit: 400.00 (EUR)
top nabídka400.00 (EUR)