ID : 6635

Těžké zlaté kapesní tříplášťové hodinky

Popis: Pouzdro opatřeno dovozovou vídeňskou puncovní značkou a švýcarskými značkami pro zlato 14 K, značeno "ANCRE 15 RUBIS NICKEL SPIRAL BREGUET 3 CHATONS", číslo pouzdra 80964. Korunka z pozlaceného obecného kovu. Bílý smaltovaný ciferník, zlaté ručky, můstkový strojek se šroubovanými chatony a bimetalickou setrvačkou, Švýcarsko kolem 1900, průměr 5,4 cm. Stav 1-
Odhad: 2 000.00 (EUR)
Limit: 1 000.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 000.00 (EUR)]