ID : 6758

Pražské nástěnné hodiny

Popis: Dřevěná jednodveřová prosklená schránka dýhovaná ořechem, po stranách polosloupky a soustružené dekorativní prvky, dělený bíle smaltovaný ciferník s římskými číslicemi signovaný "F. SCHEUER PRAHA", ručky modřené, ocelové, mosazný stroj s půlovým bitím a pérovým pohonem, roštové kyvadlo. Praha kolem 1880, výška 90 cm. Stav 2
Odhad: 250.00 (EUR)
Limit: 180.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[180.00 (EUR)]