ID : 6813

Miniaturní obrazové hodiny s hracím strojem, pozdní biedermeier

Popis: Krajina s řekou a rybářem, figurální stafáž. Olej na plechu. Smaltovaný ciferník, stroj z kapesních hodinek s vřetenovým krokem, řetízek a šnekový převod. Bohatě zdobená zlacen rámová schránka hodin obsahuje válečkový hrací stroj. Patrně Rakousko, 19. století, rozměry 24 x 5 x 28,5 cm. Klíček chybí. Stav 2
Odhad: 1 200.00 (EUR)
Limit: 900.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[900.00 (EUR)]