zbraně
ID : 6735

Leptaná halapartna, historismus ve stylu 16. století

Popis: Hrot se středovým žebrem, čepel sekery s mírně obloukovitě vykrojeným ostřím, profilovaný hák. Po celé ploše bohatě zdobena leptanými figurami a rostlinným ornamentem, a kardinálským erbem, na čepeli datována 1589. Tulej hraněná. Délka čepele s tulejí a hrotem 59 cm. Stav 2
Odhad: 3 000.00 (EUR)
Limit: 1 700.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 700.00 (EUR)]