zbraně
ID : 6846

Pandurský tesák, J. W. Beck, Bratislava

Popis: Mírně zakřivená, jednosečná čepel, s hřbetním hrotem, dvojostrá v blízkostí hrotu. Na obou stranách rytá postava pandura a nápis, na hřbetu signovaná "JOH: WILH: BECK SCHWERTFEGER IN PRESBURG". Souprava mosazná se zbytky zlacení. Esovitě prohnutá záštita, záštitný list ve tvaru ptáka. Soustružená dřevěná rukojeť. Bratislava, 18. století, délka 49 cm. Stav 2-
Odhad: 1 200.00 (EUR)
Limit: 950.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[950.00 (EUR)]