zbraně
ID : 6848

Kord dvorský, řezaný v železe a zlacený

Popis: Čepel přímá, trojostrá. Souprava železná, po celé ploše zdobena figurálními bojovými scénami na vyzlaceném a puncovaném pozadí. Hlavice kulovitá, prutový oblouk koše, dvouledvinovitý záštitný list. Rukojeť dřevěná, ovinutá stáčeným železným drátkem. Francie, kolem 1740, délka 99 cm. Zlacení otřelé. Stav 2-
Odhad: 1 100.00 (EUR)
Limit: 900.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[900.00 (EUR)]