zbraně
ID : 6850

Dvorský zlacený kord, prolamovaný a řezaný v železe

Popis: Čepel přímá, trojostrá, v horní části modřená se zlaceným leptaným dekorem. Jílec prolamovaný a řezaný v železe s plastickými ornamenty vojenských trofejí na vyzlaceném a puncovaném pozadí. Rukojeť dřevěná, ovinutá stáčeným stříbrným drátkem. Hlavice kulovitá. Francie kolem 1760, délka 95 cm. Stav 2
Odhad: 1 500.00 (EUR)
Limit: 1 250.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 250.00 (EUR)]