zbraně
ID : 6851

Kord dvorský

Popis: Čepel přímá, trojhranná, s oblými výbrusy po celé délce a středovým hrotem. V horní části s leptaným zlaceným dekorem se zbytky modření, značena výrobcem "AN". Rukojeť i celá souprava stříbrné, zdobené broušenými diamanty a částečně zlacené. Záštitný list a záštitný oblouk s pucovními značkami: francouzskou značkou z let 1798 - 1809 pro ryzost 950/1000, pařížskou puncovní značkou a mistrovskou značkou J.N.B. (Jean-Nicolas Boulanger). Délka 99 cm. Jean Nicolas BOULANGER (JNB) se stal mistrem v Paříži v roce 1783. Stav 2
Odhad: 1 200.00 (EUR)
Limit: 1 000.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 000.00 (EUR)]