ID : 6693

Konvolut váh a závaží

Popis: Soubor čtyř rovnoramenných váh různé velikosti s miskami z mosazi a rohoviny (jedna miska poškozená), z toho jedny váhy se sadou závaží. Četné kontrolní značky. Patrně Rakousko-Uhersko, 19. století, délka ramen největších váh 30 cm. Stav 2
Odhad: 150.00 (EUR)
Limit: 100.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[100.00 (EUR)]