ID : 6899

Formanský příbor

Popis: Nůž, malý nůž a vidlička (nesourodé), čepel nože datována 1790, rukojeti z parohu, kožené pouzdro datováno 1787. Alpské země, konec 18. století, délka 21 cm. Stav 2
Odhad: 200.00 (EUR)
Limit: 160.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[160.00 (EUR)]