ID : 6643

Prsten s brilianty

Popis: Zlato, ryzost 585/1000, centrální briliant 0,2 ct, si, po stranách 16 velmi drobných briliantů, celkem cca 0,05 ct. Československo, 20. století, hmotnost 2,41 g, velikost 17. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu. Stav 2
Odhad: 400.00 (EUR)
Limit: 180.00 (EUR)
top nabídka180.00 (EUR)