ID : 6644

Dámský prsten s brilianty

Popis: Zlato, ryzost 585/1000, hlava v podobě stylizované květiny, tři brilianty 0,02 ct, tři brilianty 0,01 ct. Platná dovozová puncovní značka, 20. století, hmotnost 4,13 g, velikost 18. Stav 2
Odhad: 250.00 (EUR)
Limit: 180.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[180.00 (EUR)]