ID : 6645

Dámský prsten s briliantem

Popis: Prsten zlatý, ryzost 585/1000, briliant 0,05 ct a 2x 0.01 ct, SSSR, 20. století, hmotnost 2,98 g, velikost 20. Osvědčení puncovního úřadu. Stav 2
Odhad: 150.00 (EUR)
Limit: 90.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[90.00 (EUR)]