ID : 6658

Prsten se solitérním briliantem

Popis: Zlato o ryzosti 585/1000, briliant 0,75 ct, barva: tónovaný bílý, vvs1. Označeno puncovní značkou zavedenou po roce 1992. Česko po roce 1992, velikost 19 hmotnost 6,31 g. Stav 1
Odhad: 3 000.00 (EUR)
Limit: 1 400.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 400.00 (EUR)]