ID : 6664

Náhrdelník a prstýnek

Popis: Bílé zlato, ryzost 585/1000, chalcedon barvený na chrysopras, syntetické čiré kameny. Označeno puncovní značkou zavedenou po roce 1992. Česko po roce 1992, hmotnost 5,22 g velikost prstenu 17, délka náhrdelníku 45 cm. Stav 1
Odhad: 500.00 (EUR)
Limit: 290.00 (EUR)
top nabídka290.00 (EUR)