ID : 6671

Demi-parure s brilianty a kultivovanými perlami

Popis: Jednořadý náhrdelník a šroubovací náušnice, bílé zlato o ryzosti 585/1000, kultivované perly, ve sponě náhrdelníku osm briliantů 0,01 ct náušnice s osmi brilianty 0,1 ct a dvěma brilianty 0,2 ct. Označeno puncovní značkou zavedenou po roce 1992. Hmotnost náušnic 6,52 g a délka 3,5 cm, hmotnost náhrdelníku 49,33 g a délka 45 cm. Stav 2
Odhad: 2 500.00 (EUR)
Limit: 1 800.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[1 800.00 (EUR)]