ID : 6685

Zlatý prsten s malachitem

Popis: Zlato, ryzost 585/1000, hlava prstenu osazena malachitovým kabošonem o rozměrech 2 x 1 cm, označeno Československou puncovní značkou platnou od roku 1949. Československo, 2. polovina 20. století, hmotnost btto 5,62 g, velikost 15. Stav 2
Odhad: 250.00 (EUR)
Limit: 100.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[100.00 (EUR)]