ID : 6686

Zlatý prsten s červeným korálem

Popis: Zlato, ryzost 585/1000, hlava prstenu zdobena reliéfním květinovým dekorem a okrouhlým kabošonem korálu o rozměrech 12 x 12 mm. Označeno československým puncem platným od roku 1928. Československo kolem 1930, hmotnost btto 6,68g velikost 15. Stav 2
Odhad: 250.00 (EUR)
Limit: 130.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[130.00 (EUR)]