ID : 6755

Brož se srdíčkem

Popis: Zlacené stříbro, ryzost 800/1000, čiré kameny nepravidelného brusu. Rakousko-uherská puncovní značka z let 1872-1921, Čechy kolem 1900, délka 4,5 cm, hmotnost 3,85 g. stav 2
Odhad: 50.00 (EUR)
Limit: 30.00 (EUR)
Nabídnout vyvolávací cenu[30.00 (EUR)]