previous

You are in category:
paintings
ID : 7232
Name:

A still life with apples, Horst Kuhnel

Description: Olej na kartonu, signováno monogramem "HK" vpravo nahoře a vzadu tužkou (H Kühnrl). Kühnel Horst (*1914 Annaberg v Krušných Horách - †1991 Prien). Grafik a malíř, člen spolku Metzner-Bund. Sudety kolem 1920, rozměry 51 × 45 cm. Rámováno. Stav 2
Estimate: 800.00 (EUR)
Limit: 450.00 (EUR)
Your bids:
Offer a starting price[450.00 (EUR)]