ID : 7242
Name:

A luxury Meissen coffee service (B-Form)

Description: Porcelán glazovaný, štafírovaný zlatem, žlutý fond, pestrá malba květin. Servis sestává z kávové konvice (výška 27 cm s víkem), cukřenka s víkem (výška 11,5 cm), konvička na smetanu (výška 12 cm), 6 šálků (výška 10 cm), 6 podšálků (průměr 16 cm), 6 talířků (průměr 19,3 cm), podnos (průměr 30 cm). Značeno modrými podglazurními míšeňskými značkami, číslo malíře, vtlačovaná čísla. Míšeň, konec 19. století. stav 2
Estimate: 4 000.00 (EUR)
Limit: 1 600.00 (EUR)
Your bids:
Offer a starting price[1 600.00 (EUR)]